Jelenia Góra: Szansa kadetek Karkonoszy

Sobota, 25 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 25 marca 2006, 23:52
Autor: BERO
Kadetki MKS MOS Karkonosze w niedzielę zagrają w meczu o być albo nie być w półfinałach mistrzostw Polski.

W pierwszym - piątkowym - meczu jeleniogórzanki nie sprostały Chrobremu Basket Głuchołazy i uległy 43:68 (14:20, 6:16, 7:12, 16:20). Dla ekipy z Jeleniej Góry punktowały: Kowalczyk i Sawicka po 14, Pawlukiewicz 8, Dudek 4, Nowicka 3.

Znacznie lepiej poszło naszym zawodniczkom w sobotnim spotkaniu z Salosem Szczecin. Jeleniogórzanki w pierwszej kwarcie zdemolowały rywalki 24:13, a do przerwy prowadziły 36:25. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i gospodynie turnieju odniosły zasłużone zwycięstwo 60:41 (24:13, 12:12, 7:2, 17:14). W ekipie MKS MOS punktowały: Kowalczyk 23, Pawlukiewicz 17, Dudek 8, Nowicka 5, Sawicka 4, Chwedorowicz 3.

Jutro jeleniogórzanki w meczu o wszystko podejmą Gimbet Białystok, który w swoim drugim meczu przegrał z Chrobrym Basket Głuchołazy 73:88. Początek zawodów w sali Szkoły Podstawowej nr 10 o godzinie 12.00.