Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 16 stycznia
im. Waldemara, Włodzimierza

Głogów: Świetny występ w Głogowie

Poniedziałek, 1 listopada 2021, 19:09
Aktualizacja: 19:10
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Janowickie zawodniczki UKS-u Sokoliki zostały zaproszone na turniej piłki siatkowej klas czwartych i szóstych z okazji VII Grand Prix Głogowa w mini siatkówce.

Oprócz janowiczanek w turnieju uczestniczyły takie zespoły jak: UKS Świt Drzonków, Akademia Sportu Iłowa, MKS Rokita Brzeg Dolny, UKS SG Kożuchów, UKS Ares Nowa Sól oraz gospodynie - MKS Piast Głogów. Dziewczęta z klasy czwartej rozgrywały turniej grając jednego seta do 21 punktów. Po zaciętych pojedynkach nasze siatkarki zajęły ostatecznie drugie miejsce. Ich koleżanki z klasy szóstej grały z kolei po dwa sety do 21 "oczek". Dziewczęta rozegrały 12 setów nie przegrywając ani jednego, zajmując zdecydowanie pierwsze miejsce.

Dodatkową atrakcją był turniej jedynek przeznaczony dla zawodniczek z klas czwartych i młodszych. Janowicki UKS reprezentowała Hanna Łuczak, która zajęła pierwsze miejsce wśród osiemnastu startujących.

UKS Sokoliki reprezentowały również: Oliwia Sasiela, Maja Gapińska, Natalia Kusz, Lena Paluch, Nikola Źrebiec, Anna Górnicka, Daria Górnicka. Dziewczęta z Janowic będą miały kolejną okazję zaprezentowania się w Głogowie, ponieważ zostały zaproszone na turniej mikołajkowy, który odbędzie się już 11 listopada. Tydzień wcześniej podopieczne trenera Piotra Lesińskiego rozegrają z kolei turniej z cyklu Volleymania Dolny Śląsk w Miliczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Miało być 500 mieszkań – ile będzie?

Młodzi Nowocześni o Polskim Ładzie

Anielska wystawa

Czytaj również

Ceny gazu dobijają przedsiębiorców

NIK krytycznie o rewitalizacji kolei

Posprzątał, ale byle jak

Sypią się mandaty

63 lata Karkonoskiego Parku Narodowego

Goprowcy podsumowali miniony rok

Ogólnopolskie szkolenie w Jeleniej Górze!

Bolid na niebie