Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 16 stycznia
im. Waldemara, Włodzimierza

Jelenia Góra: Świąteczny nastrój w ODK

Niedziela, 5 grudnia 2021, 8:03
Autor: WAC
Fot. WAC
Spotkanie z najbardziej oczekiwanym przez dzieci Mikołajem było największą atrakcją wczorajszych (4.12) warsztatów świątecznych w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu.

Mimo że do Świąt Bożego Narodzenia pozostaje jeszcze kilkanaście dni, to namiastkę świątecznego nastroju można było poczuć już wczoraj w ODK. Podczas imprezy najmłodsi pod okiem instruktorów mogli samodzielnie wykonać bombki choinkowe, pachnące pierniki oraz pomalować drewniane i szklane drzewka, które potem będą mogły zawiesić na choinkach. Nagrodą dla dzieci za artystyczny wysiłek były prezenty, które najmłodszym wręczył sam Mikołaj.

Bardzo się cieszymy, że mimo obostrzeń i ograniczenia o połowę liczby dzieci, które mogliśmy do nas zaprosić udało się zorganizować dzisiejszą imprezę – mówi Katarzyna Skibińska – Zając z ODK. - Zwłaszcza, że w ubiegłym roku nasze warsztaty mogły się odbyć jedynie w formie online. Dodatkowo naszym warsztatom towarzyszył kiermasz prac wykonanych przez dzieci z pracowni plastycznej ODK. Na stoisku można było nabyć piękne, ręcznie wykonane kartki świąteczne, świeczniki i cudeńka na choinkę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będą szczepić

Będzie ruch wahadłowy

Nie bądź smartzombie – kolejny etap

Niefortunne urzędnicze parkowanie  

W Kowarach podwyżka opłat za wodę i ścieki

Młodzi Nowocześni o Polskim Ładzie

Miało być 500 mieszkań – ile będzie?

Bolid na niebie  

NIK krytycznie o rewitalizacji kolei

Remontują remizę

Sypią się mandaty

To rok inwestycji