Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 24 listopada
im. Flory, Jana, Emmy

Stypendia i nagrody od powiatu

Wiadomości: Powiat
Sobota, 21 listopada 2020, 9:15
Autor: WAC
Fot. Starostwo Powiatowe
Mimo pandemii Starostwo Powiatowe nie zapomina o wsparciu finansowym dla najlepszych uczniów z podległych mu placówek oświatowych.

Doceniając ciężką i owocną prace uczniów Zarząd Powiatu w roku szkolnym 2020/2021 przyznał trzy nagrody Starosty Jeleniogórskiego po 2 tysiące złotych dla każdego nagrodzonego ucznia oraz dwa stypendia Rady Powiatu w wysokości 200 złotych miesięcznie, wypłacane w 10 ratach od września do czerwca.

Nagrodę Starosty Jeleniogórskiego w roku szkolnym 2020/2021 będą otrzymywać: Jakub Ziemniak (Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach), Konrad Badacz (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie) i Marcin Zawół (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie). Na liście stypendystów Rady Powiatu znalazły się: Natalia Bielak i Julia Pająk (obie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie).

To najprzyjemniejszy moment w każdym roku - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Wielki sukces tych młodych ludzi, ich nauczycieli i dyrektorów. Pokazali, że sumienność i pracowitość przynosi rezultat. Życzymy wszystkim zdolnym, młodym ludziom kolejnych sukcesów w nauce, które zaowocują w ich dalszym życiu. Mamy nadzieję, że będą wspierać nasz region swoją wiedza i zdolnościami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Fitness World z wnioskiem o upadłość

Nowe latarnie nie świecą

KD z dofinansowaniem na budowę hali serwisowej

Pieniądze na promocję

Apelują o zatwierdzenie unijnego budżetu

Jest kalendarz miejski

Ważna inwestycja w kowarskiej podstawówce

Strajk samochodowy

Co z miejską kulturą?

Rondo pamięci Bitwy Warszawskiej

Mostek (za bardzo) "garbaty"?

Zmarła Helena Ledzion