Zalogowanych: 23

Jelenia Góra: Srogi rewanż za wyjazdową porażkę

Sobota, 12 marca 2022, 15:48
Aktualizacja: 15:49
Kadetki Spartakusa Jelenia Góra w rewanżowym spotkaniu z WSTK Wschowa pokazały, że porażka w meczu I rundy była wypadkiem przy pracy. W spotkaniu rozegranym w hali Szkoły Podstawowej Nr 10 ekipa Moniki Krawczyszyn-Samiec zwyciężyła 87:45.

W styczniu Spartakus przegrał na wyjeździe z WSTK Wschowa 67:69, jednak w rewanżu jeleniogórzanki udowodniły, że stać je na dużo więcej. Od początku kontrolowały przebieg spotkania i już po pierwszej kwarcie prowadziły 29:9, a do przerwy 51:25. Po zmianie stron podopieczne Moniki Krawczyszyn-Samiec podwyższyły prowadzenie i wygrały ostatecznie 87:45. Rewelacyjne spotkanie - zwłaszcza przy rzutach za 3 punkty (trafiła 8) - rozegrała Blanka Warsińska, która zdobyła w sumie 44 punkty.

KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 87:45 (29:9, 22:16, 20:9, 16:11)

Spartakus: Warsińska 44, Michalak 14, A. Tomalak 12, Kaławaj 9, W. Niesobska 4, Ćwikowska 2, E. Tomalak 2, G. Tarnawska, P. Tarnawska.
WSTK: Konieczna 15, Obuchowicz 12, Sacha 8, Marciniak 6, Jaśkowiak 2, Gniewosz 2, Małecka, Hubert.