Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 czerwca
im. Elżbiety, Marka

Jelenia Góra: Spartakiada Policyjna

Sobota, 7 lutego 2009, 12:16
Aktualizacja: 12:17
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. Policja
Wczoraj, został rozegrany Turniej Halowy Piłki Nożnej w ramach policyjnej spartakiady o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

6 lutego 2009 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 Turniej Halowy Piłki Nożnej .W rozgrywkach obok policjantów, udział wzięli również pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny policyjne reprezentowane przez policjantów z Komisariatu I Policji, z KP II, z Komisariatu Policji w Kowarach, pion policji kryminalnej, pion prewencji oraz drużyna reprezentująca Jeleniogórskie Stowarzyszenie Sportowe „Gwardia”. Łącznie w rozgrywkach wzięło ponad 60 zawodników.

Rozgrywki te wygrała drużyna policjantów z pionu kryminalnego, która otrzymała puchar ufundowany przez Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – inspektora Zbigniewa Ciosmaka, drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Komisariat II Policji w Jeleniej Górze, która otrzymała puchar ufundowany przez Prezesa Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego „Gwardia” – Teofila Papierzańskiego, a trzecie policjanci z KP I. Za trzecie miejsce puchar ufundował przewodniczący Jeleniogórskiego Regionu IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) – podinsp. Zbigniew Markowski.

Każdy mecz trwał 20 minut ( 2x 10) bez przerwy, a o zwycięstwie w grupie decydowała w kolejności:ilość zdobytych punktów,różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, bezpośredni pojedynek,losowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nagrody wręczone

Oczyszczalnia już po modernizacji  

Manewry strażaków

Nowa dyrektorka ZTA

Piknikowo z Robertem Biedroniem

Prezydent Jerzy Łużniak na półmetku kadencji

Burmistrz Kowar w prezydenckiej radzie

Pierwsza wodna kurtyna

Dobre wieści ws. linii kolejowych do Kamiennej Góry i Karpacza

Odznaczenia dla opozycjonistów