DESNA/Czechy: Sparingowe derby dla Pub Gola

Poniedziałek, 2 marca 2009, 16:36
Aktualizacja: 16:42
Autor: ahawer
Piłkarze Chojnika Jelenia Góra zmierzyli się w Desnej w sparingowych derach miasta z zespołem Pub Gola Jelenia Góra. Ciepliczanie ulegli liderowi A – klasy aż 8:3.

Mecz został podzielony na 3 tercje po 30 minut. W pierwszych 30 minutach lepiej prezentowali się Pubowicze, którzy szybko uzyskali prowadzenie 3-0 po bramkach Wyderkowskiego w 6 minucie i chwilę później po dwóch trafieniach Jana Pietrzykowskiego.

Drugie 30 minut meczu to już dominacja podopiecznych Dariusza Michałka, którzy po dwóch bramkach Michała Gadzimskiego oraz Bartosza Koguta zdołali doprowadzić do remisu.
W kolejnej odsłonie meczu, nikt nie spodziewał się takiego pogromu Chojnika. Podopieczni Leszka Walczaka strzelili swoim rywalom 5 bramek, nie tracąc żadnej! Autorami trafień byli kolejno: Dutka w 67 minucie, który wykorzystał świetne kilkudziesięciometrowe podanie od Adriana Lisa i strzałem głową pokonał bramkarza gości. W 70 minucie potężnym uderzeniem z lewej nogi piłkę do siatki skierował Wojciechowski, a minutę później kolejną bramkę ponownie strzelił Dutka. W 73 minucie trafienie na 7-3 zaliczył Gawroński, a w 76 minucie Jakub Wyderkowski, ustalając tym samym wynik meczu na 8-3 dla Pub Gola.

PubGol Jelenia Góra - KS Chojnik Jelenia Góra 8:3 (0:3, 3:3, 8:3)

Bramki dla Pub Gola : Wyderkowski (2), Pietrzykowski (2), Dutka (2), Wojciechowski i Gawroński.

Bramki dla Chojnika: Gadzimski (2), Kogut

Skład Chojnika: Hałka (Olczyk) - Zaleśny, Sopinka, Perebeynos, Modrzyk - Michałek (Szymczak), Kogut, Jurkiewicz, Kołodziej (Soboń) - Ceratowski (Czuba), Gadzimski

Skład Pub Gola: Ciepiela - Ochlik, Wojciechowski, Grunwald, Lis, Dutka, Wyderkowski, Pietrzykowski, Ociepa, Cudyk, Walczak, Żegota, Paszewski, Zimorski, Gawroński