Czytających: 10675

Jelenia Góra: Sparing juniorów z Lechem

Poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 0:00
Juniorzy Karkonoszy Jelenia Góra zmierzyli swe siły z rówieśnikami z Lecha Poznań

Juniorzy Karkonoszy Jelenia Góra w rozegranym na stadionie przy ul. Lubańskiej pojedynku sparingowym ulegli swoim rówieśnikom z Lecha Poznań 1:2 (1:1). Pierwsze 45 minut było w miarę wyrównane. Gospodarze objęli prowadzenie w 21 minucie, a strzelcem gola po indywidualnym rajdzie był Marcin Krupa. Lechici wyrównali z rzutu karnego w 30 min., którego skutecznym egzekutorem był Mieszko Podolski. W drugiej połowie strona przeważająca byli poznaniacy, którzy swoja przewagę udokumentowali strzeleniem jednego gola. Jego zdobywcą był w 55 minucie, uderzeniem z około 20 metrów Mateusz Bigosiński.
W kolejnym sparingu juniorzy Karkonoszy zagrają w środę 8 sierpnia o godz. 18.00, na stadionie przy ul. Lubańskiej z Pub Golem.