Jelenia Góra: SP 2 w finale strefy mini siatkówki chłopców

Czwartek, 25 marca 2010, 15:39
Aktualizacja: Piątek, 26 marca 2010, 8:27
Autor: arec
Najlepszym zespołem turnieju mini siatkówki chłopców okazała się Szkóła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze. Zwycięzcy pojadą do Smolnika na finał strefy jeleniogórskiej.

W turnieju mini siatkówki chłopców ze szkół podstawowych rywalizowało osiem zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z obydwu grup awansowały do turnieju finałowego pozostałe walczyły o miejsca 5-8.

W grupie finałowej zagrały SP 2, SP 3, SP 6 i SP 11. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja SP 2, która w całym turnieju nie przegrała ani jednego seta. SP 2 wystąpiła w składzie: Robert Kozłowski, Marcel Lebiedziejewski, Ksawery Szymański, Karol Obaz,, Piotr Szukiel, Jan Andrzejewski. Zespołem opiekuje się Bożena Pietkiewicz.

Zwycięzcy uzyskali prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w Smolniku. Zawody, zorganizowane przez MOS zostały rozegrane w hali przy ulicy Skłodowskiej.

Poniżej podajemy wyniki fazy finałowej i końcową kolejność turnieju.

SP 2 – SP 3 2:0
SP 11 – SP 6 2:1
SP 2 – SP 6 2:0
SP 3 – SP 11 0:2
SP 2 – SP 11 2:0
SP 3 – SP 6 2:1