Zalogowanych: 20

Wrocław: Ślęza pokonana na własnym parkiecie

Poniedziałek, 9 listopada 2015, 14:50
Aktualizacja: 14:55
Juniorki KS Wichoś Jelenia Góra pokonały na wyjeździe w meczu ligi dolnośląskiej Ślęzę Wrocław 78:54.

MKS MOS Elektrim Ślęza Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra 54:78 (21:13, 13:28, 12:13, 8:24)

Punkty: Angelika Stefan 23, Sandra Lewkowicz 20, Aleksandra Lorenz 15, Aleksandra Prokop 8, Marika Kowalczyk 5, Wiktoria Łozowiecka 4, Katarzyna Sławińska 2, Roksana Rudnicka 1

Trener Tomasz Pawlikowski: - W pierwszej kwarcie w szeregi naszej drużyny wdało się zbyt dużo nerwowości i popełnialiśmy proste błędy w ataku i w obronie. W drugiej odsłonie znacznie poprawiliśmy grę pod jednym i drugim koszem i objęliśmy 7-punktowe prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron nasza drużyna kontrolowała już przebieg meczu, a na zastosowaną przez przeciwnika obronę strefową odpowiedzieliśmy wysoką skutecznością rzutów z dystansu trafiając w drugiej połowie aż ośmiokrotnie za 3 punkty. Gratuluję moim zawodniczkom udanej gry z dobrym przeciwnikiem (liczne sukcesy w grupach młodzieżowych). Zawodniczki bardzo dobrze współpracowały na boisku i cieszy mnie to, że każda w tym meczu zdobyła punkty.