Zalogowanych: 2

Jelenia Góra: Siedem goli w starciu Karkonoszy ze Śląskiem

Sobota, 30 stycznia 2021, 21:49
Aktualizacja: 21:49
Lider IV ligi seniorów (gr. zachodniej), czyli Karkonosze Jelenia Góra - zmierzył się z czołową polską ekipą Centralnej Ligi Juniorów do lat 18, a więc Śląskiem Wrocław. Biało-niebiescy dobrze rozpoczęli mecz obejmując prowadzenie, ale przyjezdni pokazali, że nie bez powodu są w ścisłej krajowej czołówce.

Już na samym początku meczu prowadzenie jeleniogórzanom dał Poszelężny. Jeszcze przed przerwą to goście zdołali przejąć inicjatywę i po dwóch golach Bartonia było 1:2. W drugiej połowie do bramki Karkonoszy trafili Hampel oraz Wysiński i zrobiło się 1:4, ale miejscowi nie poddali się i do końca walczyli o korzystny rezultat. Pięknymi strzałami dwukrotnie do bramki Śląska trafił Gargas i mecz zakończył się wynikiem 3:4.

Karkonosze Jelenia Góra (IV liga) - Śląsk Wrocław (CLJ U-18) 3:4 (1:2)

Karkonosze: Błaszkiewicz - Denis (testowany), Niemienionek, Sutor, Wawrzyniak, Kocot, Bębenek, Siudak, Taran, Ferreira (testowany), Czerwiński, Rak, Kulchawy, Juszczyk, Wolak, Gargas, Bębenek, Pakosz, Lekszycki, Staniszewski, Poszelężny.
Śląsk: Bulman, Sobolewski, Wiśniewski, Gerstenstein, Zawadzki, Michalski, Kozłowski, Stawny, Wiśniewski, Szmigiel, Kurowski, Hampel, Dachnowski, Jezierski, Dryja, Wysiński, Gryglak, Bartoń, Skowron, Jakubiak, Konstanty.

Za tydzień Karkonosze zagrają towarzysko w Nowej Rudzie z miejscowym Piastem.