Zalogowanych: 6

Krzeszów: Siatkarze Zorki–Orle bliżej zwycięstwa

Czwartek, 28 maja 2015, 15:30
Aktualizacja: 15:41
"ZORKA–ORLE" po pierwszym meczu finałowym jest zdecydowanie bliższa zwycięstwa w rozgrywkach Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów. W spotkaniu rozegranym w Krzeszowie jeleniogórzanie zwyciężyli 3:0.

W pierwszym meczu finałowym “ZORKA-ORLE“ zwyciężyła 3:0, co stawia ich w roli zdecydowanego faworyta rozgrywek. Mecz rozegrany w Krzeszowie obfitował w wiele wspaniałych siatkarskich akcji i determinacji w walce o zwycięstwo.
Suchy wynik wskazuje na znaczną przewagę zespołu “ZORKA-ORLE“ lecz zacięta walka trwała prze całe spotkanie. W pierwszym secie do wyniku 18:18 trwała wyrównana gra, dopiero trzy efektowne zagrywki Michała Łysika pozwoliły na uzyskanie trzypunktowej przewagi przez “ZORKA-ORLE“, a w końcówce seta dwa błędy CYSTERSÓW skutkowały wynikiem 20:25.
Drugi set to walka punkt za punkt do stanu 14:13 dla gości, przy którym Radosław Barlik ośmioma udanymi zagrywkami, przy wydatnej pomocy Cystersów, doprowadził do wyniku 22:13, a chwilę później udane ataki Łukasza Cichonia i zakończyły drugiego seta.
Trzeci partia była wyrównana do stanu 19:18, ale i tym razem przyjezdni zachowali więcej zimnej krwi.