Zalogowanych: 25

Jelenia Góra: Siatkarki nadal przegrywają

Niedziela, 6 grudnia 2015, 10:11
Aktualizacja: 12:14
Trzeci sezon w rozgrywkach ligowych i nadal bez smaku zwycięstwa. Siatkarki IKS–u Jelenia Góra kontynuują czarną passę – wczoraj (5.12) w hali przy Zespole Szkół Technicznych "Mechanik" uległy w meczu bez historii Victorii Wrocław 0:3.

Jeleniogórzanki po dwóch wyraźnie przegranych setach do 14, przez połowę trzeciej partii dotrzymywały kroku rywalkom, ale decydujący fragment był teatrem jednego aktora. Ostatecznie IKS przegrał z Victorią Wrocław 0:3 i z dorobkiem trzech porażek w trzech meczach zajmują piąte miejsce w tabeli III-ligi (niżej są tylko dwie ekipy, które mają rozegrane jedynie jedno spotkanie, bez wygranego seta).

IKS Jelenia Góra - Krafwerk Polska Grupa Faro Victoria Wrocław 0:3 (14:25, 14:25, 17:25)