Chorzów: Ruch za silny dla KPR–u

Niedziela, 15 listopada 2009, 11:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 listopada 2009, 15:13
Autor: ahawer
Piłkarki ręczne Ruchu Chorzów okazały się zbyt silne, by można je było pokonać na własnym parkiecie. Nasz zespół uległ na wyjeździe ślązaczkom 26:33.

W pierwszej połowie nasze zawodniczki prowadziły wyrównaną walkę, w 10. minucie było7:6, a po pierwszym kwadransie 9:8, dopiero pięć minut przed końcem pierwszej połowy, chorzowianki odskoczyły na cztery bramki (15:11).
W drugiej części spotkania, gospodynie sukcesywnie już powiększały swoją przewagę, nie dając ani razu jeleniogórzankom nawet zbliżyć się do remisu. Nasze rywalki odskoczyły na sześć bramek i taką utrzymywały przewagę. W 45 minucie było 26:20, w 50’. 28:22. W rezultacie Ruch zwyciężył siedmioma bramkami: 33:26

Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 33:26 (15:13)

KPR: Kozłowska, Szalek, Kocela 6, Buklarewicz 6, Dąbrowska 6, Kobzar 5, Załoga 2, Odrowska 1, Tórz, Łoniewska, Stanisławiszyn, Rykaczewska.

Po porażce z Ruchem, nasze dziewczyny pozostają w tabeli na 11., przedostatnim miejscu.