Czytających: 11091

III liga: Rozbici w 33 minuty... Zbierają się czarne chmury!

Piątek, 12 kwietnia 2024, 19:24
Aktualizacja: 19:41
Po siedmiu wiosennych spotkań sytuacja Karkonoszy Jelenia Góra w rozgrywkach piłkarskiej III ligi robi się coraz gorsza. Biało-niebiescy nie plasują się co prawda w strefie spadkowej, ale patrząc jak wyglądamy i biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy najsłabszym zespołem w tabeli wiosny, jest obecnie czego się obawiać.

W rundzie jesiennej podopieczni trenera Jacka Kołodziejczyka o znakomitym meczu pokonali na własnym terenie Ślęzę Wrocław aż 6:2. To diś jest to najwyższe nasze zwycięstwo w sezonie 2023/2024. Wydawało się, że derby Dolnego Śląska będą dobrą okazją na przełamanie, że jeleniogórzanie pokażą charakter i powalczą o pierwsze wiosenne punkty. Niestety mecz w zasadzie został zakończony, zanim na dobre się rozpoczął. W 15. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Błażej Jakóbczyk, a następnie dublet skompletował Mateusz Kluzek, ustalając jak się okazało wynik w 33. minucie gry.

Karkonosze zagrały słabo, nie widać niestety większych symptomów poprawy gry. To nasza siódma wiosenne porażka w siódmym rozegranym meczu. Zobaczymy jak jutro ułożą się wyniki pozostałych pojedynków w ramach 25. kolejki, ale jedno jest pewne... Nasza sytuacja robi się coraz trudniejsza. W kolejnej serii spotkań podejmiemy na własnym terenie w pojedynku "o 6 punktów" Unię Turza Śląska.