Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Jelenia Góra: Rezerwy Karkonoszy zdemolowały przeciwnika

Wtorek, 31 sierpnia 2021, 16:32
Aktualizacja: Środa, 1 września 2021, 6:33
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Po sensacyjnej porażce na inaugurację rozgrywek B-klasy, rezerwy Karkonoszy Jelenia Góra przystąpiły do meczu 2. kolejki w dużo mocniejszym składzie, co przełożyło się na wynik. Ekipa Łukasza Kowalskiego rozbiła Leska Sędzisław 20:0!

W 1. kolejce grupy pierwszej B-klasy rezerwy Karkonoszy przegrały w Leszczyńcu 1:3 i zagrały tam "gołą" jedenastką, więc aby zrehabilitować się za wpadkę, w meczu 2. kolejki na placu gry zobaczyliśmy mieszankę doświadczenia z młodością. Zagrali m.in. Ołeksandr Szeweluchin (trener pierwszego zespołu z przeszłością w ekstraklasowym Górniku Zabrze), Łukasz Kowalski, Marek Siatrak, Mateusz Zatylny, Oskar Giziński, Kamil Młodziński, czy Michał Dubiel.

To zdecydowanie za wysokie progi dla ambitnie walczących, ale jednak amatorów z Sędzisławia, więc już do przerwy było 11:0. Po Zmianie stron tempo gry mocno spało, ale w końcówce spotkania miejscowi znowu trafiali jak na zawołanie. Ostatecznie Karkonosze II wygrały 20:0.

Karkonosze II Jelenia Góra - Lesk Sędzisław 20:0 (11:0)

Karkonosze: Dubiel (46' Prochoń), Ranecki, Młodziński, Kułakowski (46' Wajda), Juszczyk (46' Frankiewicz), Giziński (55' Matyszkiewicz), Siatrak, Szeweluchin (46' Nygbur), Kowalski (46' Białek), Zatylny, Szczudliński.
Lesk: Gumulak (61' Dobrzyński), Solarz (65' Ziajkiewicz), Niepsuj, Kaczmarczyk (46' Główczyk), Rachwalski, Pielech, Kasprzyk (23' Gapski), Dulak, Gromala, Długosz, Bijak (80' Trojan).

Ogłoszenia

Czytaj również

30 lat Straży Miejskiej

Wystartowało polskie Davos

Trampkarze liderem

Czytaj również

Uroczysta sesja z zasłużonymi i nagrodą

Skończył 100 lat!

Powstaje najdłuższy most na budowanym odcinku S3

Czy powstanie baza lotniczego pogotowia?

Posłanka Lewicy: Bóg alimentów nie płacił

Będzie remont, będą utrudnienia

Juniorzy młodsi wiceliderem

Kolizja z udziałem karetki

Uczcili Dzień Sybiraka