Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 29 listopada
im. Błażeja, Saturnina

Jelenia Góra: Rezerwy Karkonoszy zdemolowały przeciwnika

Wtorek, 31 sierpnia 2021, 16:32
Aktualizacja: Środa, 1 września 2021, 6:33
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Po sensacyjnej porażce na inaugurację rozgrywek B-klasy, rezerwy Karkonoszy Jelenia Góra przystąpiły do meczu 2. kolejki w dużo mocniejszym składzie, co przełożyło się na wynik. Ekipa Łukasza Kowalskiego rozbiła Leska Sędzisław 20:0!

W 1. kolejce grupy pierwszej B-klasy rezerwy Karkonoszy przegrały w Leszczyńcu 1:3 i zagrały tam "gołą" jedenastką, więc aby zrehabilitować się za wpadkę, w meczu 2. kolejki na placu gry zobaczyliśmy mieszankę doświadczenia z młodością. Zagrali m.in. Ołeksandr Szeweluchin (trener pierwszego zespołu z przeszłością w ekstraklasowym Górniku Zabrze), Łukasz Kowalski, Marek Siatrak, Mateusz Zatylny, Oskar Giziński, Kamil Młodziński, czy Michał Dubiel.

To zdecydowanie za wysokie progi dla ambitnie walczących, ale jednak amatorów z Sędzisławia, więc już do przerwy było 11:0. Po Zmianie stron tempo gry mocno spało, ale w końcówce spotkania miejscowi znowu trafiali jak na zawołanie. Ostatecznie Karkonosze II wygrały 20:0.

Karkonosze II Jelenia Góra - Lesk Sędzisław 20:0 (11:0)

Karkonosze: Dubiel (46' Prochoń), Ranecki, Młodziński, Kułakowski (46' Wajda), Juszczyk (46' Frankiewicz), Giziński (55' Matyszkiewicz), Siatrak, Szeweluchin (46' Nygbur), Kowalski (46' Białek), Zatylny, Szczudliński.
Lesk: Gumulak (61' Dobrzyński), Solarz (65' Ziajkiewicz), Niepsuj, Kaczmarczyk (46' Główczyk), Rachwalski, Pielech, Kasprzyk (23' Gapski), Dulak, Gromala, Długosz, Bijak (80' Trojan).

Ogłoszenia

Czytaj również

MPGK odśnieża

Kto zadba o dawny cmentarz żydowski?

Sukces zbiórki dla ratowników górskich

Czytaj również

Zwycięstwem zwieńczyli jesienne rozgrywki

Podwyżki podatków lokalnych

List otwarty w sprawie podwyżki abonamentu

Nowy sprzęt w Rzemiosłach

Dzień Tolerancji w ZSOiT

Kolejne dzikie wysypisko w Maciejowej

Czytelniczka: Skandaliczny abonament za wodę

Podwyżki dla starosty i radnych