Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

JELENIA GÓRA: Rezerwy grały na „pół gwizdka”

Niedziela, 24 lutego 2008, 15:11
Aktualizacja: 15:12
Autor: JEN
Fot. Krzysztof Malinowski
Finepharm Carlos II Jelenia Góra w meczu o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej kobiet zremisowały z MKS Zgierz i jest to przykra niespodzianka, bo przyjezdne zajmowały 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt., a miejscowe 7. z 15 pkt. po 12 kolejkach.

Gospodynie były faworytkami w tym meczu i potwierdzały to przez prawie całe spotkanie. W pierwszej połowie prowadziły zdecydowanie, ale miały kiepską końcówkę (straty i niecelne rzuty) i też część meczu zakończyły dwubramkową przewagą.

Dużo lepiej było na początku drugiej połowy, kiedy gospodynie objęły prowadzenie: 20:13. Jednak ostatnie 15 min grały fatalnie, nie mogąc pokonać byłej reprezentacyjnej bramkarki – Iwony Pabich, która obroniła kilka „setek” i trzy rzuty karne. To między innymi spowodowało, że miejscowe zremisowały na własne życzenie, choć były zdecydowanymi faworytkami w tym meczu.

Jednak główną przyczyną takiego wyniku spotkania było oszczędzanie juniorek, które od środy (27 lutego) będą występowały w finale mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Zawody te odbędą się w Szczecinie. Ponadto Sabina Kobzar z powodu kontuzji wychodziła do gry tylko przy wykonywaniu rzutów karnych.

Finepharm Carlos II Jelenia Góra - MKS Zgierz 22:22 (12:10)
Finepharm Carlos II: Szalek, Kozłowska - Tajerle 6, Kobzar 4, Ślusarczyk 3, Łoniewska, Bąkowska, Buklarewicz i Muras po 2, Rykaczewska 1, Wasiucionek i Szymczyk 0.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpartyjni na rzecz środowiska

Rozpoczął się proces

Pamięci Waldemara Wiśniewskiego

Czytaj również

Tak się ptaków nie dokarmia

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Straż miejska złamała prawo?

Modernizacja oczyszczalni zagrożona?

KPSW w trosce o przyrodę

Tak nie wolno parkować!

Na pamiątkę d. cmentarza