Jelenia Góra - Złotnicza: Remis Karkonoszy w sparingu

Sobota, 14 marca 2009, 12:49
Aktualizacja: 14:19
Autor: ahawer
Karkonosze Jelenia Góra zremisowały w meczu sparingowym z Prochowiczanką Prochowice 2:2.

Mecz odbył się na stadionie przy ul. Złotniczej.
Bramki dla Karkonoszy zdobyli : Łukasz Kowalski i Łukasz Kusiak.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga biało – niebieskich. W 25 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się nasz najlepszy snajper Łukasz Kowalski. Parę minut później wynik dla Karkonoszy podwyższył Łukasz Kusiak.
Tak dobrze grających naszych piłkarzy, jak w pierwszej odsłonie meczu, chcielibyśmy oglądać w całej lidze. Niestety tuż przed gwizdkiem kończących pierwszą połowę, Prochowiczanka zdobyła gola kontaktowego. Strzał Kaśczyszyna dobił Koryciński. I piłkarze schodzili do szatni z wynikiem 2:1.
Druga połowa to już przewaga gości, którym udało się wbić jeszcze jedną bramkę.

Warto zauważyć, że w Prochowiczanka, która zajmuję obecnie 2. miejsce w tabeli, przyjechała pierwszym składem. W zespole jeleniogórzan na bramce stał 18 – letni Bartosz Sender.
Poza tym zabrakło podstawowych zawodników: Macieja Wojtasa, Marka Wawrzyniaka, Pawła Walczaka.

KS Karkonosze Jelenia Góra - Prochowiczanka Prochowice 2:2 (2:1)

Bramki dla KSK : Łukasz Kowalski '25, Łukasz Kusiak ' 35

Bramki dla Prochowic: Koryciński '44, Nowak '58

Skład Karkonoszy : Sender, Siatrak, (testowany zawodnik z Ukrainy), Bijan, Kusiak, Adamczyk, Kurzelewski, Kotarba, Burszta, Kowalski, Kogut.
Wystąpili także : Krupa, Polak, Smoliński, Korkuś, Kołodziejczyk, Kik, Rodziewicz.

Prochowiczanka: Bołdyn - M.Wojciechowski , J.Nowak, Gajewski, M.Kula - Kaśczyszyn , Dudka,Węgłowski, Wawryk - Serkies , Niewdana.

Wystąpili także: Ogórek, Szczęsny, Grochowski, Wojciechowski