Zalogowanych: 17

IV liga piłkarska: Remis Karkonoszy na koniec sezonu 2016/2017

Piątek, 16 czerwca 2017, 16:08
Aktualizacja: 16:09
Piłkarze czwartoligowych Karkonoszy Jelenia Góra zremisowali 3:3 ze Spartą Grębocice w ostatnim meczu sezonu 2016/2017. Podopieczni Marka Siatraka z dorobkiem 43 punktów, na które złożyło się 12 zwycięstw, 7 remisów i 11 porażek zakończyli sezon na 6. lokacie.

Mecz rozpoczął się po myśli Karkonoszy, które już w 3. minucie zdołały wyjść na prowadzenie za sprawą Roberta Lekszyckiego. Chwilę później do remisu doprowadził Daniel Robacki, a następnie Mieczysław Gniewosz strzelił na 2:1 dla Sparty. Jeszcze przed przerwą goście ruszyli do mocnej ofensywy. Na 2:2 trafił Michał Szramowiat, a po drugi w tym starciu na prowadzenie jeleniogórzan wyprowadził Robert Lekszycki. Gdy wydawało się, że Karkonosze dowiozą zwycięstwa do końcowego gwizdka arbitra, w 90. minucie do wyrównania doprowadził Mariusz Smoliński.

Sparta Grębocice - Karkonosze Jelenia Góra 3:3 (2:3)

Karkonosze: Wieliczko, Denis, Firlej, Siatrak, Kuźniewski, Kowalski, Lekszycki, Poszelężny, Szramowiat, Szukiel, Woźniczka