Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 maja
im. Miry, Franciszka

Jelenia Góra: Reksio w Muflonie

Środa, 16 kwietnia 2014, 10:37
Aktualizacja: 10:53
Autor: Organizatorzy
Fot. Org
Tym razem Reksio będzie główną bajkową postacią Poranka Rodzinnego zaplanowanego na 27. kwietnia (niedziela) o godz. 12.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon”. Ruszyła rezerwacja miejsc. Ich liczba jest ograniczona.

Będzie to Poranek Rodzinny z Reksiem - legendarną postacią polskich bajek. Perypetie tego przemiłego kundelka od lat bawią nie tylko najmłodszych. Reksio potrafi wcielić się w każdą postać. Na Poranku zobaczymy go w roli magika, kosmonauty oraz podczas spotkania z ufoludkami. Bajkowe spotkania z Reksiem połączone będą jak zwykle z warsztatami plastycznymi i wesołymi zabawami. - Zachęcamy małych i dużych do przebrania się za ufoludki, bo szykuje się kosmiczna zabawa – zachęcają organizatorzy.

Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. - Ważność rezerwacji wynosi trzy dni, dlatego prosimy o terminowe regulowanie należności – informują organizatorzy. Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozpoczął się proces

Darmowe porady prawne

Kolejny „Senior Online” już 10 maja

Czytaj również

Dachowanie skody

Grota Roweckiego i Ptasia bez wody

Autobusy MZK wracają na swoje trasy

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Będzie bezpieczniej przy Polanie

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Co się zdarzyło na sesji (wracamy do tematu)  

Nie żyje Adam Blicharski

Straż miejska złamała prawo?