Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 maja
im. Aleksandry, Feliksa

Jelenia Góra: Pudelsi w Cieplicach

Sobota, 1 maja 2004, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 19:51
Autor: PK
Bardzo ostro i agresywnie zostały dziś rozpoczęte obchody XXXI WIOSNY CIEPLICKIEJ, a wszystko to dzięki krakowskiej formacji PUDELSI, która była gwiazdą dzisiejszego wieczoru. Aby zobaczyć kontrowersyjnego jurora z programu „Idol” – Maćka Maleńczuka, pofatygowały się dzisiaj do Cieplic tłumy jeleniogórzan. Miejscem inauguracji był tradycyjnie Amfiteatr w Parku Zdrojowym.

Koncert poprzedziło uroczyste otwarcie obchodów Wiosny Cieplickiej 2004,w którym wziął udział prezydent Jeleniej Góry – Józef Kusiak. Nie da się ukryć, że nie dla niego jednak ściągnęły do Amfiteatru te tłumy i emocje wzbudziło dopiero pojawienie się Maleńczuka z Pudelsami. Bawił się każdy, bez względu na wiek.

Tak więc pod sceną mieliśmy kilkudziesięcioosobowe pogo, młode fanki piszczały na widok swojego idola i ganiały za nim celem uzyskania autografu, a reszta sączyła piwko i obserwowała wydarzenia na scenie. Pozytywny nastrój imprezki potęgowały hektolitry wypitego browarku, którego można było kupić pod dostatkiem w wielu przeznaczonych do tego punktach. Dla niektórych party zapewne przedłuży się do rana wszak jutro kolejne święto i będzie trochę luzu i czasu aby dojść do siebie … :-)

Ogłoszenia

Czytaj również

Puścili ruch bez uzgodnienia

Remont drogi powiatowej

Jelenia Góra w programie „Czyste Powietrze”

Czytaj również

Dzień Limeryków

Punkt szczepień wystartował

Nowy dzielnicowy

Pozimowe porządki

Skanalizują gminy

Wyróżnili społeczników

Fuszerka po terminie?

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Wycieczka do Zagórza