Jelenia Góra: Pub Gol zwycięża V rundę ligi żaków

Środa, 15 września 2010, 11:13
Aktualizacja: Czwartek, 16 września 2010, 11:28
Autor: Grzegorz Królikowski
W sobotę zostały rozegrane mecze V rundy Ligi Żaków – urodzeni w 2002 roku i młodsi. Na boisku w Parku Paulinum wystąpiły 4 drużyny, grające systemem „każdy z każdym”. Zawody zorganizował KKS Jelenia Góra.

W meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju Pub-Gol Jelenia Góra wygrał po bardzo zaciętym spotkaniu z Olimpią Kamienna Góra 2:1.

W ostatniej chwili z zawodów wycofał się Lotnik Jeżów Sudecki.

4.Chojnik 0

Pub-Gol Jelenia Góra - Boszczyk Filip, Duniec Martin, Mandziej Kornel, Rozkoszny Damian, Sołtysiak Szymon, Tomaszewski Kacper, Wójcik Wiktor, Żurawski Michał. Trener: Artur Seta.

Olimpia Kamienna Góra - Chmielewski Marcel, Cukier Tomasz, Aleksander Dziędziela, Obidowski Michał, Pasiut Kacper, Pietrzykowski Damian, Mikołaj Potoniec , Trzebiński Oskar. Trener: Piotr Cukier.

KKS Jelenia Góra - Bartkowiak Grzegorz, Bartkowiak Zuzia, Biernat Kacper, Busłowicz Maciej, Góra Jakub, Karpiński Mateusz, Pietroszek Paweł, Piętka Kamil, Rudy Bartek, Rutkowski Mateusz. Trener: Grzegorz Królikowski.

Chojnik Jelenia Góra - Ciepiela Maciej, Iberszer Radosław, Kamiński Bartosz, Macior Kacper, Seta Miłosz, Węgrzyn Piotr, Zalewski Szymon. Trener: Artur Seta.

Finał Ligi Żaków z udziałem najlepszych drużyn z okręgu wrocławskiego, wałbrzyskiego, legnickiego i jeleniogórskiego przewidywany jest na niedzielę 26 września. Turniej zostanie rozegrany na stadionie KKS Jelenia Góra w Parku Paulinum.