Zalogowanych: 23

Jelenia Góra: Pub Gol – WKS Pilchowice: Podział punktów

Środa, 21 września 2016, 6:46
Aktualizacja: 6:51
Drugi sezon Wiejskiego Klubu Sportowego Pilchowice w piłkarskiej klasie B okręgu jeleniogórskiego, to niesłabnący entuzjazm i radość z okazji każdej kolejki. W niedzielę (18.09) WKS zmierzył się na stadionie przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze z miejscowym Pub Golem.

Ku zadowoleniu gospodarzy Bartosz Golonka otworzył wynik spotkania w 35. minucie, zawodnik Pub Gola pomknął środkiem boiska i pięknym strzałem w okienko pokonał Grzywńskiego. Przyjezdni nie podłamali się i w kolejnych minutach dążyli do wyrównania. Ta sztuka udała im się jeszcze przed przerwą, bowiem w 39. minucie Piotr Bieszczad przytomnie zachował się w polu karnym ekipy Lecha Walczaka i było już 1:1. Po zmianie stron wynik nie uległ zmianie i zespoły dołujące na początku sezonu w grupie II klasy B podzieliły się punktami.

Pub Gol Jelenia Góra - WKS Pilchowice 1:1 (1:1)

Pub Gol: Wasilewski - Dudek, Duzinkiewicz, Gałek, Gawroński, Golonka, Hamowski, Suchocki, Świder, Walczak, Żegota.

WKS: Grzywiński - Batko (31' Wartecki), Bieszczad, Fryczka (46' Ławniczek), Jasiński, Kołodziej (46' Waleryk), T. Krystecki, S. Krystecki, Rybakowski, Serafinowicz, Szczupakowski.

Widzów: 20.

W pozostałych spotkaniach Juvenia Rybnica pokonała Budowlanych Wojcieszów 3:2, Bobry Wojanów zremisowały z Bobrem Marciszów 1:1, Woskar Wojcieszyce pokonał Potok Karpniki 2:1, a KS Maciejowa zwyciężył w pojedynku z GLKS Czernica 3:1. W tabeli po 3 kolejkach przewodzą Juvenia i Woskar.