Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 24 listopada
im. Flory, Jana, Emmy

Pub Gol pokonał Lotnika

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 15 listopada 2020, 9:20
Aktualizacja: 9:23
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W meczu 14. kolejki III ligi okręgowej juniorów młodszych na stadionie przy ul. Lubańskiej zmierzyły się zespoły Pub Gola Jelenia Góra i Lotnika Jeżów Sudecki. Po wyrównanym spotkaniu zwyciężyli gospodarze 1:0.

Zespół Pub Gola z nadziejami przystępował do starcia z lokalnym rywalem, bowiem w przypadku potknięcia LZS-u Kościelnik w ostatniej kolejce to jeleniogórzanie wywalczyliby awans do II ligi wojewódzkiej na wiosnę. Od początku mecz na stadionie przy ul. Lubańskiej był wyrównany i oba zespoły miały okazję na zdobycie bramki. Jedyny gol padł w 13. minucie, gdy po dośrodkowaniu w pole karne drogę do bramki znalazł Oskar Marciniak.

Pub Gol zakończył jesienne rozgrywki na drugim miejscu, ze stratą jednego punktu do LZS-u Kościelnik, który w ostatniej kolejce po zaciętym spotkaniu wygrał w Zawidowie z Piastem 3:2.

Pub Gol Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 1:0 (1:0)

PG: Jaworski - Wylegała, Wrzal, Świątek (60' Pietrzak), Orzelski, Marek, Marciniak, Malko (34' Szymków), Karpowicz (80' Linner), B. Hamowski, Dziedzicki. Trener: Tomasz Walczak.
Lotnik: Pleban - Statkowski (55' Lebiedziejewski), Sidło, Murawski (85' Ilnicki), Mela, Gerus, Walec (85' P. Kuciński), Łyżwa (46' Mejsner), Gojdka, K. Kuciński, Niebielski-Pomasiewicz. Trener: Tomasz Madej.
Czerwona kartka: Krystian Kuciński (79', Lotnik).

Ogłoszenia

Czytaj również

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

Rondo pamięci Bitwy Warszawskiej

Fitness World z wnioskiem o upadłość

Strajk samochodowy

Apelują o zatwierdzenie unijnego budżetu

Przekroczyli 100 bramek w lidze!

Kolejne święto w nietypowej formule

Czeka nas znaczna podwyżka cen biletów MZK

Mostek (za bardzo) "garbaty"?

Karkonosze mistrzem jesieni!

Co z miejską kulturą?

Nowe latarnie nie świecą