Zalogowanych: 2

Wojcieszyce: Przerwany mecz w Wojcieszycach

Niedziela, 30 sierpnia 2020, 22:00
Aktualizacja: 22:06
Na zakończenie 4. kolejki jeleniogórskiej A-klasy Woskar Wojcieszyce podejmował Orła Wojcieszów. Spotkanie nie zostało dokończone, bowiem w 76. minucie sędzia był zmuszony przerwać grę po tym, jak w starciu dwóch zawodników ucierpiał piłkarz gospodarzy i oczekiwano na przyjazd karetki. Zapadająca ciemność (mecz rozpoczął się o godz. 18:00), nie pozwoliła na wznowienie gry.

Wynik otworzył w 33. minucie Jakub Załupka, który mimo niewielkiego wzrostu najlepiej wyskoczył do główki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, ale dziesięć minut po wznowieniu gry było już 0:2 - do bramki trafił Oskar Ciźla. Gospodarze nie poddawali się i pięć minut później zdobyli gola kontaktowego za sprawą Kacpra Makuchowskiego. Zacięty pojedynek zakończył się niespodziewanie, bowiem w jednym ze starć ucierpiał Piotr Jagielski, na którego przy wyskoku upadł przeciwnik. Jak się okazało, przy podejrzeniu złamania nogi konieczny był przyjazd karetki, a zapadająca ciemność nie pozwoliła na dokończenie spotkania. Decyzję w tej sprawie podejmie Wydział Gier DZPN.

Woskar Wojcieszyce - Orzeł Wojcieszów 1:2 (0:1) - mecz przerwany w 76. minucie

Gole: 0:1 Załupka 33', 0:2 Ciźla 55', 1:2 Makuchowski 60'.

Woskar: Marceniuk - Kieryluk, Pędzich, P. Jagielski, Myrcha, Maćkowiak (46' Laskowski), Sypniewski (55' Sikora), M. Jagielski, Tokarz, Kamiński (46' Makuchowski), D. Walczak.
Orzeł: Kubiak - Wróblewski, Horodyski, Dumicz, D. Skorupa, Matwiejczyk, Załupka, Łuszczak, Nowicki (65' Żuchowski), Pieliński (46' Ciźla), Janc.