Przemków: Przemków gromi młodziczki MKS MOS

Poniedziałek, 16 marca 2009, 14:11
Aktualizacja: 14:15
Autor: ahawer
Wczoraj odbył się kolejny mecz w lidze młodziczek. MKS MOS Karkonosze grał mecz w Przemkowie z tamtejszym UKSem.

Drużyna z Przemkowa to zespół, który nie przegrał jeszcze w tym sezonie i był zdecydowanym faworytem tego meczu.

Niespodzianki nie było i nasz zespół przegrał wysoko 102:47 (24:9, 27:3, 27:19, 24:16). Od samego początku meczu zespół z Przemkowa miał wyraźną przewagę i szybko odskoczył na kilkanaście punktów, a z każdą następną minutą powiększał przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem gospodarzy 51:12. W drugiej połowie nasz zespół zagrał dużo lepiej, ale to nie pozwoliło uniknąć wysokiej porażki.

UKS Przemków – Finepharm Karkonosze Jelenia Góra102 : 47 (24:9, 27:3, 27:19, 24:16)