Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 21 stycznia
im. Agnieszki, Jarosława

Polska: Przemek Pochłód trenerem kadry Polski

Czwartek, 5 listopada 2020, 12:41
Aktualizacja: 12:45
Autor: Przemek Kaczałko
Przemysław Pochłód (z lewej)
Fot. Przemek Kaczałko
Przemysław Pochłód z klubu MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra został trenerem kadry narodowej juniorów młodszych w saneczkarstwie.

Zarząd Polskiego Związku Sportów Saneczkowych na wniosek Komisji Konkursowej w dniu 22 października 2020 r., na drodze elektronicznej, zatwierdził kandydaturę p. Przemysława Pochłóda na trenera głównego kadry narodowej juniorów młodszych (YOG) na torach lodowych sztucznie mrożonych. Głównym celem określonym przez Zarząd PZSSan dla nowego trenera i jego sztabu szkoleniowego jest uzyskanie awansu do IV Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w 2024 roku w PyeongChang (Republika Korei).

Zarząd PZSSan informuje, iż do konkursu zgłosiły się dwie osoby, z których wymogi formalne określone w założeniach konkursu opublikowane na stronie internetowej PZSSan., spełniła jedna osoba - czytamy w komunikacie.

Z wykształcenia menedżer sportu, magister wychowania fizycznego, absolwent AWF Wrocław. Trener II klasy w saneczkarstwie. Nauczyciel i opiekun saneczkarzy lodowych w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu. Działacz Okręgowego Związku Sportów Saneczkowych w Karpaczu i Międzyszkolnego Klubu Sportowego „KARKONOSZE – sporty zimowe” w Jeleniej Górze. Były reprezentant Polski w Saneczkarstwie oraz kilkukrotny Mistrz Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Skocznie w Harrachovie będą uratowane

Kapitalna wiadomość dla turystów i miłośników kolei

Zapowiadają karkonoskie veto

Czytaj również

Przedsiębiorcy otwierają się od poniedziałku

Z przepustkami na wielkie finały mistrzostw Polski!

Posłanka KO: Trybunał Stanu dla rządzących

Awaria: są objazdy

Karkonoskie veto

Przedsiębiorcy: Musieliśmy otworzyć, żeby przetrwać

Zapadlisko na drodze w Łomnicy

Budżet miasta uchwalony