Zalogowanych: 2

Jelenia Góra: Przegrały z liderkami

Środa, 8 listopada 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Zawodniczki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra przegrały dzisiaj (środa bm.) w hali sportowej SP nr 10 przy ul. Morcinka z MKS Orzeł Polkowice 68:83.

Jeleniogórzanki poległy właściwie w pierwszej już kwarcie 15:29, a potem ciężko im było odrobić zbyt wysoką stratę, choć w 27 min. doszły rywalki na 52:55. Jednak polkowiczanki nie poddały się i trzecią kwartę zremisowały: 23:23. Po 30 min. było więc 56:65 i w 37 min. jeszcze nieźle: 63:73, ale potem liderki zdobyły dwie „trójki” i miejscowe przestały liczyć na zwycięstwo.

<b>MKS MOS Karkonosze:</b> Joanna Mochól 16, Katarzyna Werłos 11, Marta Klementowska 9, Żaneta Sojka 8, Joanna Dłutowska 7, Marzena Kowalczyk 6, Agnieszka Kret 5, Aneta Łosińska 4, Agnieszka Nowak 2, Joanna Pawlukiewicz, Marta Kowiel i Agnieszka Szymczyk.