Czytających: 9526

Jeżów Sudecki: Przedsmak pucharu dla Lotnika

Niedziela, 7 kwietnia 2019, 13:50
Aktualizacja: 13:56
Piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki po kilkunastu godzinach przerwy wrócili na fotel lidera klasy okręgowej. W niedzielnym hicie kolejki podopieczni Artura Milewskiego pokonali Włókniarza Leśna 1:0. Oba zespoły zmierzą się ponownie 27 kwietnia w Jeleniej Górze, ale stawką tego meczu będzie Puchar Polski okręgu jeleniogórskiego.

Gospodarze już na początku meczu cieszyli się ze zdobytej bramki. W 11. minucie po niepewnej interwencji Gilewskiego, do siatki trafił Piwiński. W kolejnych minutach oba zespoły szukały swoich szans na zdobycie gola, ale kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim nie widzieli więcej trafień. Ostatecznie Lotnik zwyciężył 1:0 i wrócił na fotel lidera, który przez kilkanaście godzin zajmował Gryf Gryfów Śląski (w sobotę wygrał w Bogatyni z Granicą 4:1).

Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Leśna 1:0 (1:0)

Lotnik: Jarosz - Pelowski, Szeliga, Piwiński, Niemirski, Suchanecki, Palimąka, Górgul, Wersocki, Ziomek, Szwagrzyk.
Włókniarz: M. Gilewski - Mazur, J. Gilewski, Osowski, Grabowski, M. Kalka, K. Kalka, Panek, Fedorowicz, Rewers, Góraj.