Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 czerwca
im. Bogny, Bogumiły

Jelenia Góra: Praca w Toyota Nowakowski Jelenia Góra!

Środa, 5 maja 2021, 5:54
Autor: Toyota Nowakowski
Fot. Toyota Nowakowski
Szukasz pracy lub myślisz o zmianie pracy? Chciałbyś pracować w salonie Dealera Roku TOYOTY w Jeleniej Górze? Toyota Business Nowakowski poszukuje osoby na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży Flotowej! Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres mailowy praca@toyotanowakowski.pl . Czekamy właśnie na Ciebie!

Toyota Business Nowakowski to dział flotowy dealera samochodowego z Jeleniej Góry Grabarów – Toyota Nowakowski. W związku z prężnym rozwojem oferty dla firm, Toyota poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów Firmowych
• Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
• Realizacja procesu finansowania i wydania pojazdów

WYMAGANIA:
• Minimum 2-letne doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami
• Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
• Samodzielność ,odpowiedzialność i zorientowanie na wynik
• Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość rynku bankowego, CFM oraz motoryzacyjnego w Polsce będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:
praca@toyotanowakowski.plz dopiskiem: Doradca ds. Sprzedaży Flotowej Jelenia Góra
Więcej na stronie www.ToyotaNaFirme.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Festiwal piłki ręcznej

Aleja Miast Partnerskich Jeleniej Góry gotowa

Zagrali dla Jurka!

Sprzęt zamiast podatku

Prezydent Jerzy Łużniak na półmetku kadencji

Biuro WD otwarte Dreźnie

Pestka: Razem! Dokąd?

Dobre wieści ws. linii kolejowych do Kamiennej Góry i Karpacza

Burmistrz Kowar w prezydenckiej radzie

Odznaczenia dla opozycjonistów

Piknik w Sosnówce

Zakończone toki cietrzewi – szlaki znowu otwarte