Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 9164
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Praca w Toyota Nowakowski Jelenia Góra!

Środa, 5 maja 2021, 5:54
Autor: Toyota Nowakowski
Fot. Toyota Nowakowski
Szukasz pracy lub myślisz o zmianie pracy? Chciałbyś pracować w salonie Dealera Roku TOYOTY w Jeleniej Górze? Toyota Business Nowakowski poszukuje osoby na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży Flotowej! Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres mailowy praca@toyotanowakowski.pl . Czekamy właśnie na Ciebie!

Toyota Business Nowakowski to dział flotowy dealera samochodowego z Jeleniej Góry Grabarów – Toyota Nowakowski. W związku z prężnym rozwojem oferty dla firm, Toyota poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów Firmowych
• Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
• Realizacja procesu finansowania i wydania pojazdów

WYMAGANIA:
• Minimum 2-letne doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami
• Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
• Samodzielność ,odpowiedzialność i zorientowanie na wynik
• Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość rynku bankowego, CFM oraz motoryzacyjnego w Polsce będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:
praca@toyotanowakowski.plz dopiskiem: Doradca ds. Sprzedaży Flotowej Jelenia Góra
Więcej na stronie www.ToyotaNaFirme.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
859
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
16%

Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza

Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?

Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej

112
Kto podpalił Biedronkę?

Karkonosze
Jelenia Góra zielona, Śnieżka biała

Polityka