Zalogowanych: 4

Jelenia Góra: Powstrzymali lidera

Środa, 28 września 2022, 21:38
Aktualizacja: 21:42
Przed spotkaniem w Jeleniej Górze Chrobry Głogów miał na swoim koncie komplet (6) zwycięstw w I lidze dolnośląskiej juniorów starszych, jednak podopieczni Artura Milewskiego jako pierwsza drużyna w tym sezonie, urwali punkty liderowi.

Ekipa z Głogowa objęła prowadzenie w 15. minucie za sprawą trafienia Pawła Jurgo. Mimo kilku okazji z obu stron przez godzinę nikt nie zdołał zmienić rezultatu, lecz ku uciesze miejscowych, w 74. minucie Kacper Siwek wyrównał stan meczu i jak się okazało, ustalając wynik na 1:1.

MKS Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry Głogów 1:1 (0:1)

Karkonosze: Ślaz – Brymerski, Furman (70’ Gancarz), Hetman, Kowalski, K. Lewkowicz (65’ Szaciłło-Kulikowski), Najda, Siwek, Szkutnicki, Trząsalski, Wąsiewski (30’ M. Lewkowicz).
Chrobry: Turkiewicz – Janiszewski, Jurgo, Mazurek, Młodożeniec (70’ Giertych), Pawłowski, Pinkowski, Sumiński (75’ Wysoczański), Szeibe (60’ Biliński), Tłuczek, Tworzydło.

Chrobry z dorobkiem 19 punktów pozostał liderem 1. ligi dolnośląskiej juniorów starszych, a Karkonosze zgromadzili 11 "oczek", co daje im 6. miejsce.