Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 1 lipca
im. Haliny, Marcina, Mariana

Jelenia Góra: Powalczyły z rezerwami Ślęzy

Wtorek, 17 maja 2022, 18:19
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
W meczu 15. Kolejki IV ligi kobiet Orlik Jelenia Góra przy Złotniczej podejmował rezerwy Ślęzy Wrocław. Podobnie jak przed tygodniem w Wałbrzychu, ekipa Roberta Stachowskiego wypracowała sobie wiele sytuacji bramkowych, ale zakończyło się remisem.

Jeleniogórzanki od początku spotkania wypracowywały sobie doskonałe okazje do strzelenia gola, ale brakowało precyzji w wykończeniu akcji. W 15. rywalki pokazały jak wykorzystać szansę i za sprawą Katarzyny Styczyrz objęły prowadzenie. Orlik nie poddał się i w 39. minucie Adriana Sidorska wyrównała na 1:1. Więcej goli w tym meczu nie padło.

KS Orlik Jelenia Góra – Ślęza II Wrocław 1:1 (1:1)

Orlik: Szelest – Szydłowska, Kunczał, Kowal, Filipowicz, Chocianowicz, Misiewicz, Leszek-Zabłocka, Sidorska, Kwaśniewska, Sowa.
Ślęza: Brodowska, Janik, Dziadek (83’ Matuszewska), Zych, Klimek, Drucks, Serwata (60’ Czajkowska), Styczyrz, Szram, Potocka, Wierzbicka.

Drużyna Orlika z dorobkiem 9 punktów zajmuje przedostatnie - 9. miejsce w tabeli grupy dolnośląskiej. Ślęza II ma na swoim koncie 118 "oczek" i plasuje się na 6. pozycji. W następnej kolejce jeleniogórzanki zagrają na wyjeździe z UKS SAP Brzeg.

Ogłoszenia

Czytaj również

Uciekinier w… szałasie

Sesja Rady Miejskiej z imieninami

Festyn parafialny u Pijarów

Otworzą ruch na alei Wojska Polskiego

Ścieki w Kamiennej

Leszek Kosiorowski w zarządzie Worldlopped

Zarząd Powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Zaostrza się spór o ceny ścieków

Skromne finansowanie – skromny Festiwal Teatrów Ulicznych