Czytających: 9660

Jelenia Góra: Powalczyli w osłabieniu

Piątek, 29 października 2021, 13:32
Aktualizacja: 13:32
Rozgrywki Jeleniogórskiej Ligi Siatkówki Amatorów zostały wznowione po covidowej przerwie. Wczoraj (28.10) w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych jeleniogórzanie z zespołu Zorka Orle zmierzyli się ze Statystami Kamienna Góra. Miejscowi mimo że grali w osłabieniu, w każdym secie walczyli o jak najlepszy rezultat.

Zorka Orle całe spotkanie rozegrała w 5-osobowym składzie, ale tanio skóry nie sprzedała. W pierwszym secie miejscowi długo prowadzili, ale w decydującej części partii to goście przejęli inicjatywę i zwyciężyli do 19. W drugiej odsłonie również nie zabrakło walki, ale i tym razem górą byli Statyści (do 21). W trzecim secie przyjezdni wygrali do 21, a cały mecz 3:0.

Zorka Orle Jelenia Góra - Statyści Kamienna Góra 0:3 (19:25, 21:25, 21:25)

Zorka: Piotr Galus, Stanisław Mucha, Tomasz Romańczyk, Krystian Adamczak, Magdalena Gałka.