Zalogowanych: 4

Legnica: Porażka z trzecioligowcem w przedostatnim sparingu

Wtorek, 23 lutego 2021, 10:58
Aktualizacja: 11:00
Już 6 marca rusza runda wiosenna IV ligi, gdzie w grupie zachodniej na czele są jeleniogórskie Karkonosze. W przedostatnim meczu towarzyskim, rozegranym na boisku przy ul. Hetmańskiej w Legnicy - podopieczni Ołeksandra Szeweluchina przegrali z trzecioligowymi rezerwami Miedzi Legnica 1:2.

Trzecioligowiec w pierwszej połowie dwukrotnie znalazł drogę do bramki Karkonoszy, a autorami goli byli Fernandez i Zachaczewski. Po zmianie stron jeleniogórzanie nie poddali się i już w 62. minucie po wykorzystanym rzucie karnym w wykonaniu Niemienionka było 2:1. Więcej goli nie padło i skończyło się minimalną porażką biało-niebieskich.

Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (2:0)

Miedź: Rędzio - Strzelecki (60' Stróżyński), testowany, Maciejewski, Jagielski, Fernandez (46' Momoh), Poręba (46' Winnik), Petk (46' Żarkowski), Gardzielewicz (46' Karolczak), Zachaczewski (46' Prałat), Kwolek (46' Urbański).
Karkonosze: Fościak - Wawrzyniak, Niemienionek, Firlej, Kulchawy, Michałek, Młodziński, Taran, Gargas, Poszelężny, Czerwiński oraz Błaszkiewicz, Siudak, Kuźniewski,Kocot, Denis, Lekszycki.

W sobotę (27.02) ostatni sparing Karkonoszy przed startem rundy wiosennej - przy Złotniczej ekipa Ołeksandra Szeweluchina zmierzy się z Lotnikiem Jeżów Sudecki (godz. 12:00).