Polska: Porażka Karkonoszy w Królewskiej Woli

Sobota, 14 sierpnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 15:22
Autor: PK
Niestety od porażki rozpoczęli sezon 2004/05 piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra.

W wyjazdowej potyczce ponieśli porażkę 2-4 z Gawinem Królewska Wola.    W I połowie Gawin przypuścił szturm na bramkę jeleniogórzan czego efektem były 3 gole. Podopiecznych trenera Radziszewskiego był stać w tej części gry tylko na jednego gola. Zdobył go Sebastian Medoń, który dopiero od kilku dni trenuje z drużyną po powrocie z zagranicy.   Drugą połowę biało-niebiescy rozpoczęli od szturmu na bramkę miejscowych. Efektem ich dobrej gry był gol na 2-3 w 58 minucie, którego zdobył Marcin Pacan skutecznie egzekwując rzut karny. Jeleniogórzanie nadal grali ofensywną piłkę dążąc do zmiany niekorzystnego dla nas rezultatu. Niestety kolejne ataki nie przyniosłu już zdobyczy bramkowej, a jedna z kontr Gawina zakończyła się dla niego 4 golem.