Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 22 stycznia
im. Anastazego, Wincentego

Jelenia Góra: Ponad 11 tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek

Poniedziałek, 29 listopada 2021, 12:09
Aktualizacja: 12:11
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego jeleniogórzanina w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzielaniem. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że 34-letni mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie ustalili, że mężczyzna może posiadać środki odurzające w mieszkaniu. W działaniach funkcjonariuszy uczestniczył pies do wykrywania narkotyków, który wskazał miejsca ich ukrycia. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, metamfetaminę, MDMA oraz prekursory do produkcji narkotyków. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 11 tysięcy porcji handlowych. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna co najmniej 48 razy udzielił środków odurzających swojej konkubinie.

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jerzy Łużniak: Nie wybieram się do Senatu

Nieletni zatrzymani za rozbój na 12–latku

Stoki pod kontrolą

Czytaj również

Jeden telefon może uratować czyjeś życie

Warsztaty z animacji czasu wolnego

Po akcji „Prędkość”

Młodzi Nowocześni o Polskim Ładzie

Policjanci ruszyli na pomoc osobom bezdomnym

Sanepid ws. glifosatu

Ceny gazu dobijają przedsiębiorców

Senator o działaniach osłonowych rządu

Ranił nożem konkubinę