Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 26 lipca
im. Anny, Grażyny, Mirosławy

Powiat: Policyjny pościg za motocyklistą

Środa, 16 czerwca 2021, 18:13
Aktualizacja: 18:35
Autor: WAC
Fot. Archiwum
Dramatycznie zakończył się pościg za motocyklistą, który dziś (16.06) uciekał przed policjantami drogami powiatu karkonoskiego.

Jak relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji - około godziny 15.00 funkcjonariusze zauważyli motocyklistę, który jadąc wraz z pasażerką poruszał się „pod prąd” ulicą Słowackiego w Jeleniej Górze. Mężczyzna mimo sygnałów wzywających go do zatrzymania próbował uciekać, kierując się w stronę Karpacza. W pewnym momencie uciekinier zjechał do Mysłakowic, jednak na jednym z zakrętów przy ul. Łokietka stracił panowanie nad jednośladem i z impetem wjechał w ścianę budynku. Na skutek zderzenia zarówno motocyklista jak i jego pasażerka trafili do szpitala.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratury, pracują policyjni technicy - mówi podinsp. E. Bagrowska. - W tej chwili nie wiadomo jaki był powód, dla którego mężczyzna chciał uniknąć spotkania z policją. Nie są też znane jeszcze wyniki badań krwi na obecność alkoholu i środków odurzających, jaką pobrano od kierowcy jednośladu oraz podróżującej z nim kobiety.

Ogłoszenia

Czytaj również

Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką

Rondo do końca wakacji  

Spotkanie PiS zakłócone

Czytaj również

Zderzenie czterech samochodów

Dwa małe bantengi

Fragment ulicy Flisaków wkrótce do remontu

Zaprezentowali Polski Ład

Herbatka dla seniora

Rządy PO w praktyce

Tak się nie parkuje

Trudna niedziela goprowców

Uwaga: zmiany w ruchu