Zalogowanych: 7

Jelenia Góra: Pokonali legnicką Miedź

Poniedziałek, 31 maja 2021, 6:20
Aktualizacja: 6:33
W meczu 10. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy, Karkonosze Jelenia Góra dzięki hat-trickowi Macieja Drzymkowskiego pokonali Miedź Legnica 3:1. Podopieczni Krzysztofa Pietrzyka z dorobkiem 18 punktów zajmują 3. miejsce w tabeli.

Już w 2. minucie wynik otworzył Maciej Drzymkowski, co ustawiło nastroje w kolejnych fragmentach meczu. Do przerwy więcej goli nie padło, ale chwilę po zmianie stron było ciekawie. W 47. minucie Drzymkowski podwyższył na 2:0, jednak minutę później gola kontaktowego zdobył Filip Komarzyniec. Jeleniogórzanie udowodnili jednak, że są lepiej dysponowani i w 82. minucie Drzymkowski skompletował hat-tricka, ustalając wynik na 3:1.

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź Legnica 3:1 (1:0)

Karkonosze: Fediuk - Pietrzyk, Zemlak, Podobiński, Ociepa, Makowski, Szachowski, Drzymkowski, Rombek, Kania, Gwaj oraz Kowalczyk, Martyniuk, Wolski, Sadowski, Kozłowski.
Miedź: Adamczak - Popłoński, Zawicki, Sośnicki, rewers, Simmert, Małek, Komarzyniec, Homa, Kodzik, Adamczewski oraz Mazak, Macudziński, Janiak, Zięba, Skrzydliński.

Następne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w czwartek (3.06, godz. 10:00) na wyjeździe z Bobrzanami Bolesławiec.