Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Region: Pojazdy za 250 tysięcy złotych odzyskane

Piątek, 6 maja 2022, 12:52
Aktualizacja: 12:52
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu złotoryjskiego wieku 28 i 31 lat podejrzanych o kradzież, kradzieże z włamaniem oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźni w kwietniu w Jeleniej Górze oraz na terenie powiatu legnickiego dopuścili się kradzieży pojazdów. W Jeleniej Górze ukradli fiata z lawetą, citroena wraz z narzędziami oraz próbowali ukraść pojazd marki Peugeot o wartości 117 tysięcy złotych. Na terenie powiatu legnickiego ich łupem padł motocykl o wartości 25 tysięcy złotych. Łączna wartość skradzionych pojazdów to 250 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie zebranych informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali mieszkańców powiatu złotoryjskiego podejrzewanych o popełnienie tych czynów. Policjanci odnaleźli również wszystkie skradzione pojazdy, które wróciły do właścicieli. Były one ukryte na posesjach zatrzymanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejne wsparcie finansowe dla KANS

W zalewie kowarskim wyłowiono zwłoki

Za nami "Kryształowy Weekend"

Czytaj również

Interwencja w Piechowicach

Palił się las

Zderzenie dwóch aut

Ścieki w Kamiennej

Pożar sadzy

Tak nie parkujemy!

Fałszywy alarm bombowy wywołał 11–latek

Sesja Rady Miejskiej z imieninami

Zadymienie w mieszkaniu