Zalogowanych: 23

IV liga: Pogrom w Łomnicy

Niedziela, 5 listopada 2023, 23:14
Aktualizacja: 23:24
Bardzo wysokim zwycięstwem zespołu gości zakończył się mecz 14. kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi rozgrywany w Łomnicy. Miejscowy Klub Sportowy podejmował znacznie wyżej notowaną ekipę Łużyc Lubań.

Do przerwy przyjezdni prowadzili już 3:0 po trafieniach Tomasza Cieślaka, Pawła Urbaniaka i Kamila Kurianowicza. Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał. Wciąż na murawie dzielili i rządzili piłkarze z Lubania, dokładając kolejne gole. W 54. minucie było już 6:0, kiedy to na listę strzelców wpisał się Michał Zachaczewski, a swoje drugie trafienia w tym spotkaniu dołożyli Kamil Kurianowicz oraz Paweł Urbaniak. W 66. minucie z dubletu cieszył się także Tomasz Cieślak, a 10 minut później Kamil Kurianowicz skompletował hat-tricka. Finalnie Lużyce wygrał bardzo wysoko, bo aż 8:0.

KS Łomnica - Łużyce Lubań 0:8 (0:3)

KS: Biernat, Cieślik, Gorczyca (75' Woźny), Juszczyk, Kapusta (46' Makuchowski, 63' Grygiel), Kowalski, Kucharczyk, Okowiński (46' Zaleszczyk), Szaciłło-Kulikowski (69' Jałgiejczuk), Turczyk (69' Salamon), Wrzal.