Zalogowanych: 16

Jelenia Góra: Pogrom przy Lubańskiej

Niedziela, 2 maja 2021, 16:13
Aktualizacja: 16:23
W 17. kolejce A-klasy Pub Gol Jelenia Góra rozbił Kwarc Pisarzowice 8:1. Niespodziewanie to goście objęli prowadzenie, ale tego dnia zdecydowanie lepsi byli gospodarze.

Spotkanie od początku obfitowało w gole. Już w 2. minucie prowadzenie gościom dał Łukasz Łukasik, ale zaledwie 3 minuty później był już remis, za sprawą Mateusza Pawlikowskiego. W 16. minucie Pub Gol objął prowadzenie dzięki skutecznej egzekucji karnego przez Kazimierza Hamowskiego. W 24. i 36. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Gałek, a wynik do przerwy na 5:1 podwyższył Dominik Lachowicz. Po zmianie stron gospodarze nie poprzestali na wysokim prowadzeniu - dołożyli jeszcze 3 trafienia. W 58. minucie na 6:1 strzelił K. Hamowski. Od 65. minuty ekipa z Pisarzowic musiała sobie radzić w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę ujrzał Bartosz Wodziak. W 86. minucie było już 7:1 za sprawą Chromińskiego, a ten sam zawodnik ustalił wynik na 8:1 w 89. minucie.

Pub Gol Jelenia Góra - Kwarc Pisarzowice 8:1 (5:1)

PG: Sender - Pawlikowski, Lachowicz (46' Gawroński), P. Hamowski, Kukuła, Kaszuba, Grabski, Głowik (58' Chromiński), Gałek (58' Kurowski), K. Hamowski, Modrzyk.
Kwarc: Ogrodowczyk - Ł. Łukasik, D. Zarzycki (46' Wiśniewski), M. Łukasik (45' Kluska), Łepski, Glinkiewicz (79' Konopacki), Stepko (75' Bielak), Piekarczyk (83' A. Zarzycki), Wodziak, Sobieski, Frączkowski.

Pub Gol z dorobkiem 38 punktów jest na 3. miejscu tabeli grupy pierwszej A-klasy - do lidera traci 11 "oczek", a do wicelidera tylko 3. Kwarc zajmuje ostatnie - 16. miejsce. W następnej kolejce (3.05, godz. 14:00) Pub Gol zagra w Mysłakowicach z Orłem.