Czytających: 5461
Zalogowanych: 2

Mysłakowice: Podział punktów w Mysłakowicach

Wtorek, 4 maja 2021, 11:24
W meczu 18. kolejki A-klasy Orzeł Mysłakowice podzielił się punktami z Pub Golem Jelenia Góra. Pierwsze 10 minut spotkania było niezwykle emocjonujące, a jeleniogórzanie od 3. minuty grali z przewagą jednego zawodnika, jednak nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Prowadzenie gościom dał w 3. minucie Kazimierz Hamowski, który wykorzystał rzut karny po faulu Kamila Gliny na Damianie Gałku. Bramkarz Orła zobaczył od razu czerwoną kartkę, więc po wykorzystanej "jedenastce" wydawało się, że to wymarzony początek spotkania. W 10. minucie do remisu doprowadził jednak Mateusz Zatylny, ale goście nadal szukali swoich szans na wykorzystanie przewagi. Dwukrotnie Pub Gol trafiał słupek, a w innych sytuacjach również brakowało skutecznego wykończenia. W drugiej połowie goście nie mieli już tylu okazji i zakończyło się remisem 1:1.

Orzeł Mysłakowice - Pub Gol Jelenia Góra 1:1 (1:1)

Orzeł: Glina - Szkudlarek, Szpak, Kaziemko, Gęślak (75' C. Gałek), Błaszczyk (3' Uroda), Amborski, Matuszewski, Zaleszczyk (60' Woźniczka), Zatylny, Gałach.
PG: Sender - Lachowicz, Dziedzic, Klimek (70' Kurowski), P. Hamowski, Kaszuba (53' Chromiński, 75' Gawroński), Grabski, Głowik, D. Gałek, K. Hamowski, Modrzyk.

W następnej kolejce Pub Gol zagra na bocznym boisku przy ul. Złotniczej, a ich rywalem będą Budowlani Wojcieszów (8.05, godz. 17:30), a Orzeł zagra w Bolkowie z Piastem (8.05, godz. 17:00).