Podgórzyn: Podgórzyn uległ po walce

Poniedziałek, 3 maja 2021, 8:09
Aktualizacja: 8:10
Przedostatni w tabeli A-klasy Mitex Podgórzyn wiosną nie będzie dostarczycielem punktów, co zespół Rafała Kaczorowskiego pokazał w poprzedniej kolejce pokonując Piasta Bolków. W starciu z liderem nie udało się sprawić niespodzianki, ale jeleniogórska Victoria nie miała łatwej przeprawy.

Choć patrząc na tabelę, zmierzyły się dwa zespoły z przeciwległych biegunów - na boisku nie było aż takiej różnicy. Victoria w pierwszej połowie zrobiła swoje, zdobywając dwa gole. W 18. minucie wynik otworzył Julian Rudnicki, a w 35. minucie podwyższył Przemysław Rząca. Po zmianie stron żaden z zespołów nie znalazł już drogi do bramki. Mitex szukał swoich szans na gola kontaktowego, a Victoria na przypieczętowanie zwycięstwa, ale bez skutku.

Mitex Podgórzyn - Victoria Jelenia Góra 0:2 (0:2)

Mitex: Załupka - Zin (55' Wolak), Rychter, R. Lewandowski, S. Lewandowski (85' Małkowski), Klecha, Soboń (65' Janicki), Bukat (75' Jankiewicz), Brzozowski, Kogut.
Victoria: Harasimowicz - Tusiński, Semeniuk, Rząca, Rudnicki, Paradowski (46' Roskowiński), Okowiński (85' Buławski), Maryszczak, Becker (63' Sobczak), Dudek, Lasek.

W następnej kolejce (3.05, godz. 14:00) Mitex podejmie KS Maciejową, a Victoria w Parku Norweskim zmierzy się z Halniakiem Miłków.