Jelenia Góra: Pierwsze punkty KPR

Sobota, 9 października 2010, 21:59
Aktualizacja: Niedziela, 10 października 2010, 11:34
Autor: arec
Podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak po emocjonującym spotkaniu derbowym z AZS AWF Wrocław mogą się cieszyć ze zdobytych punktów. Jeleniogórzanki wygrały 25:22.

Mecz KPR z AZS AWF Wrocław, jak przystało na derby był meczem walki. Początek w wykonaniu KPR wbrew obawom wyszedł bardzo dobrze. Po 5 minutach jeleniogórzanki prowadziły 6:3.

W kolejnych minutach przyjezdnym nie tylko udało się odrobić straty, ale również wyjść na prowadzenie i w 17 minucie było 8:10. W tej części gry podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak popełniały zbyt dużo błędów i dość łatwo traciły bramki.

Na szczęście od 20 minuty, kiedy udało się wyrównać, KPR zyskał przewagę i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodyń 15:13.

Po zmianie stron nadal górowały jeleniogórzanki, które w 41 minucie prowadziły już 22:16. Akademiczki z Wrocławia próbowały odrobić straty, ale jedyne co im się udało to zniwelować przewagę KPR do 3 punktów.
Ostatecznie po dobrym meczu zespół prowadzony przez Małgorzatę Jędrzejczak wywalczył pierwsze punkty w tym sezonie.

KPR Jelenia Góra - AZS AWF Sportconcept Wrocław 25:22 (15:13)

KPR: Kozłowska, Szalek: Załoga 8, Dąbrowska 6, Kocela 4, Konsur 3, Buklarewicz 2, Fursewicz 2, Kubicka, Bułak, Rykaczewska.