Zalogowanych: 2

Łódź: Pewne zwycięstwo w Łodzi

Niedziela, 27 marca 2022, 10:53
Aktualizacja: 10:54
Szczypiornistki Karkonoszy nie zwalniają tempa i wysoko wygrały kolejny mecz w I lidze. Tym razem ekipa Dili Samadovej wygrała na wyjeździe z Chojeńskim Klubem Sportowym Łódź 46:28.

Spotkanie w Łodzi obfitowało w gole, już w 12. minucie padło 17 bramek (8:9), ale jak widać - początek meczu był wyrównany. ChKS walczył do 19. minuty, kiedy to na tablicy wyników było 12:12. Następnie 8 goli z rzędu zdobyły jeleniogórzanki i zrobiło się 12:20, a do przerwy 14:22. W drugiej połowie biało-niebieskie znowu seryjnie zdobywały gole budując coraz większą przewagę. W 39. minucie było 17:30, a w 51. już 22:40. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:46.

ChKS Łódź - MKS Karkonosze Jelenia Góra 28:46 (14:22)

ChKS: Szymczak 6, Szmigielska 5, Walicka 5, Gitzel 4, Sibielska 3, Kowalska 2, Piątczak 1, Micota 1, Nyga 1, Niedbała, Krysiak, Hase, Lis.
Karkonosze: Wierzbicka, Grabarczyk - Załoga 14, Kowalska 6, Kobzar 6, Gabryś 4, Gałuszka 4, Jasińska 4, Michalak 3, Przystalska 3, Pędziwiatr 2.
Kary: 6 minut (ChKS) - 4 minuty (Karkonosze)
Sędziowali: Paweł Podsiadło, Adam Świostek (Radom).