Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 28 października
im. Szymona, Tadeusza

Jelenia Góra: Partia Bustowskiego zarejestrowana

Poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 11:33
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Marcin Bustowski poinformował o zarejestrowaniu jego nowej formacji politycznej Przebudzeni Konsumenci. Jak przekonuje jeleniogórski aktywista na rzecz bezpiecznej żywności, ugrupowanie ma być alternatywą dla osób rozczarowanych działaniem istniejących partii od prawicy po lewicę.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali intelektualnie i materialnie. Partia Przebudzeni Konsumenci została zarejestrowana – poinformował nas M. Bustowski. – Partia jest adresatem dla ludzi propagujących prawa i wolności człowieka zgodnie z Konstytucja RP z 2 kwietnia 1997 r. oraz innych międzynarodowych umów praw i wolności człowieka. Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej równości i swoich praw. Są oni z natury obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinnością postępowania w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa – ten aspekt etyczno-moralny należy obudzić. Dlatego w partii Przebudzeni Konsumenci nie ma miejsca dla idei skrajnych lewaków i prawaków, chcących kreować snobizm hierarchiczny, który w historii wykreował antykulturę i niewolnictwo, rozwarstwiając społeczeństwa na równych, równiejszych i najrówniejszych – przekonuje lider nowej partii.
Wiem, że świadomi konsumenci stanowią w narodach mniejszość, ale ich jednostkowa siła mocy jest tysiąckrotnie większa, jak pasywistów czy statystów powielających obcy program, którzy nie żyją własnym życiem – dodał Marcin Butowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa modernizacja wysypiska

Co dalej z punktem krwiodawstwa?

Uroczyste złote gody

Czytaj również

Naturalnie dla włosów

Szlaki sporo kosztują

Dni Muzyki Papieskiej

Wzorowa młodzież

MdW: Gdzie są polskie flagi na jeleniogórskim ratuszu?

Niemal 100 milionów dla regionu

Dziki coraz bardziej uciążliwe