Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

Region: Ostatni dzwonek na skorzystanie z bezpłatnego kursu

Poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 7:49
Aktualizacja: 7:51
Autor: Org
Kończy się nabór na bezpłatny kurs „operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butki gazowych” organizowany przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Kowarach. Kurs rozpoczyna się spotkaniem z doradcą zawodowym od 08–16.05.2014r. Szkolenie będzie trwało ok. 67 godzin. W tym będą wykłady z teorii zawodowej oraz praktyka. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do soboty, po 6–8 godzin dziennie.

Szkoleniu towarzyszyć będą warsztaty z doradcą zawodowym, podczas których uczestnicy pracować będą nad budowaniem osobistych ścieżek rozwoju zawodowego, a także uzyskają wsparcie indywidualne i grupowe.

Kursy skierowane są do osób w wieku 18-25 lat, które nie uczą się i nie pracują. Beneficjentami mogą być osoby bez wykształcenia, absolwenci szkół zawodowych i średnich.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione: materiały dydaktyczne, bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania całego kursu w Ośrodku Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu, jeden ciepły posiłek i zwrot kosztów dojazdu.

Kursy zorganizowano w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W przypadku pytań można dzwonić pod nr tel. 506 583 328 (w godz. 7.45 – 15.45), pisać na e-mail: osz.kowary@ohp.pl lub zgłaszać się osobiście do Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Kowarach przy ul. Szkolnej 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Już szczepią

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Czytaj również

Pętla prawie gotowa

Wandale zniszczyli Park Leśny

Pozimowe porządki

Nie żyje Adam Blicharski

Nowe tablice MZK

Drzewa za drzewa

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Dachowanie skody

Będzie bezpieczniej przy Polanie