Czytających: 11898

Łódź: Od zwycięstwa do zwycięstwa

Czwartek, 11 marca 2021, 16:50
Aktualizacja: 16:51
Liderki I ligi (gr. B), czyli szczypiornistki Karkonoszy Jelenia Góra - pewnie kolekcjonują komplety punktów i w ostatnim spotkaniu, rozegranym w Łodzi pokonały miejscowy ChKS

Podopieczne Dili Samadovej nie miały problemu z ograniem Chojeńskiego Klubu Sportowego i od samego początku zaznaczyły swoją przewagę. Już po 7 minutach było 1:5, a chwilę później 2:7 i do końca pierwszej połowy utrzymywały bezpieczną przewagę (po 30 minutach było 13:19). Po zmianie stron jeleniogórzanki konsekwentnie powiększały różnicę bramkową - w 47. minucie było 22:32, a pod koniec meczu już 24:38. Ostatecznie łodzianki poprawiły swój bilans o 2 trafienia i skończyło się wynikiem 26:38.

ChKS PŁ Łódź - MKS Karkonosze Jelenia Góra 26:38 (13:19)

ChKS: N. Kowalska 8, Kisiel 6, Piątczak 4, Nyga 3, Agata 2, Pesel 1, Niedbała 1, Szymczak 1, Kutnik, Borowiec, Gitzel, Brudzyńska, Lis.
Karkonosze: Wierzbicka 1, Prudzienica - A. Kowalska 9, Załoga 8, Jasińska 4, Bielecka 4, Kobzar 3, Klimaszewska 2, Kołecka 1, Jurgiewicz 1, Jośko, Jesionek-Wróblewska, Wojtas.

Kolejne spotkanie jeleniogórzanek - zaplanowane pierwotnie na 13.03 zostało przełożone na prośbę Zgody Ruda Śląska na 20.03 i odbędzie się w hali przy ul. Złotniczej. W tabeli I ligi, gr. B Karkonosze są liderem (10 zwycięstw - w tym 1 po rzutach karnych oraz 1 porażka). Na drugim miejscu jest SPR Olkusz, który traci do biało-niebieskich 3 punkty.