Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Polska: Nowoczesna toaletka – jak ją wybrać i urządzić?

Wtorek, 20 lipca 2021, 19:43
Aktualizacja: 19:44
Autor: ts
Fot. ts
Toaletka to mebel, który jeszcze do niedawna stanowił wystrój wnętrz naszych dziadków, a dzisiaj jest elementem pożądanym w nowoczesnych wnętrzach. Coraz większą uwagę zwracają na nie zarówno kobiety jak i nastolatki. Toaletka to idealne miejsce, w którym można trzymać biżuterie, dodatki i wymarzona przestrzeń do wykonywania makijażu. Jak wybrać najlepszą toaletkę? Czym kierować się przy jej wyborze?

Dlaczego warto mieć toaletkę?
Toaletka damska to idealne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie kosmetyki, akcesoria czy biżuteria będą mogły być składowane w jednym miejscu i zawsze będą pod ręką. Toaletka kosmetyczna z dobrze dobranym oświetleniem i duże lustro to wprost idealne miejsce do stworzenia perfekcyjnego makijażu. Sprawdź najlepsze toaletki - https://www.homebook.pl/produkty/toaletki.

Wymarzona toaletka
Chętnie wybierane toaletki posiadają wiele dodatków, pudełeczka i pojemniki do przechowywania biżuterii i do przechowywania kosmetyków. Blat musi być na tyle duży, aby pomieścić wszystko, co nam się tylko zamarzy. Powinna posiadać co najmniej kilka szuflad i praktycznych schowków. Toaletkę możemy ozdobić przy pomocy pięknie prezentujących się pojemników na biżuterie i kosmetyki. Idealnie wkomponują się na blacie ładne flakoniki perfum. Bardzo dobrym pomysłem jest także stworzenie ozdób własnoręcznie za pomocą wskazówek dostępnych w Internecie.

Ważne są meble, które będą usytuowane koło toaletki. Mowa tutaj przede wszystkim o siedzisku. Może być to taboret lub krzesło. Oba rozwiązania dostępne są w wielu sklepach w różnych wariantach i kolorach, tak więc na pewno dobierzemy coś pasującego do toaletki. Bardzo wygodnym wariantem jest taboret, gdyż w razie potrzeby możemy go wsunąć pod mebel i nie zajmuje dużo miejsca.

Toaletka powinna tworzyć przestrzeń tylko i wyłącznie dla kobiety, która ją użytkuje. Musi być to odwzorowanie jej osobowości. Dodatki jak lustro, kosmetyki, kwiaty i inne elementy powinny być indywidualnie dopasowane do preferencji użytkownika.

Idealne miejsce na toaletkę
Przyjęło się, że idealna lokalizacja toaletki to sypialnia. Powinna być ustawiona w pobliżu źródła naturalnego światła, co zapewni optymalne oświetlenie podczas makijażu. Jeżeli ustawienie pozostałych mebli nie daje możliwości ustawienia toaletki przy oknie, powinna stać w sypialni, gdzie będzie oświetlona mocnym, sztucznym światłem w barwach światła naturalnego. Ważnym aspektem jest również to, aby gniazdko znajdowało się w pobliżu, co umożliwi podłączenie suszarki, lokówki czy prostownicy.

Nie każdy ma dużo miejsca na nowe wyposażenie. Jeżeli dysponujemy tylko niewielką przestrzenią to idealnym rozwiązaniem, jest mała toaletka np. w stylu retro. W razie potrzeby można je łatwo przenieść lub wynieść. W przypadku dużego metrażu można pomyśleć o dużej toaletce z wielkim lustrem, która będzie pełniła również role komody.

Jak wybrać toaletkę?
Wybierając toaletkę, powinniśmy się skupić przede wszystkim na własnych preferencjach. Istnieje bardzo duży wybór tego typu produktów. Wykonane są w różnych stylach, wzorach i kolorach. Nowoczesne toaletki to zazwyczaj toaletki drewniane, czy toaletka biała. Ważnym kryterium wyboru powinno być to, ile potrzebujemy przestrzeni w toaletce. Przemyślmy ile mamy elementów do makijażu, biżuterii i innych akcesoriów, które chcemy w niej pomieścić. Dokładne określenie tego parametru pomoże zdefiniować jak duży, powinien być mebel w naszym przypadku i w ile szuflad mniej więcej powinien być wyposażony. Czynnikiem, który jest dla wielu kobiet istotny, jest wielkość lustra. Niektóre Panie pragną największego z możliwych, innym nie przeszkadza skromne odbicie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Finał w sądzie?

Wkrótce znikną dziury

Pamięci zesłanych na Sybir

Prezydent Wałbrzycha z wypowiedzeniem umowy

Tragedia na bocznicy

Wnioskują o fundusze

Razem dla regionu

Czy powstanie baza lotniczego pogotowia?

Zmiana kadrowa w starostwie powiatowym

Posłanka Lewicy: Bóg alimentów nie płacił

Plac zabaw już otwarty

25 lat zespołu Sybiraczki i Kresowianie