Czytających: 12136

Jelenia Góra: Nokaut w meczu trampkarzy KKS–u

Środa, 9 maja 2018, 19:38
Aktualizacja: 19:39
Rekordowe zwycięstwo odnieśli w ostatnią sobotę trampkarze KKS–u Jelenia Góra, grając z przedostatnią drużyną w tabeli – BKS–em Bobrzanie Bolesławiec. Gospodarze zwyciężyli aż 19:1!

Mimo, że z różnych względów nie mogli zagrać: Maciek Andruszkiewicz, Kuba Niewiadomski oraz bracia bliźniacy Bartek i Tomek Sikora, to przeciwnik ani przez moment nie podjął walki. Wynik otworzył Szymek Nalewajczyk, który po świetnym podaniu Dawida Gila strzelił gola już w 2. minucie meczu. W zasadzie po spotkaniu było już w 17. minucie po zdobyciu czwartego gola przez Wowę Lewczuka. Później przeciwnik sporadycznie przekraczał połowę boiska, a praktycznie wszyscy zawodnicy KKS-u mogli strzelić gola. Kilkanaście sytuacji wybronił ponadto bramkarz gości, który był ich najlepszym zawodnikiem.

W 55. minucie nareszcie udała się gościom kontra i zdobyli honorowego gola po świetnym strzale pod poprzeczkę, z którym Kuba Jaworski nie mógł sobie poradzić. W rewanżu KKS strzelił jeszcze 5 goli i zanotował najwyższą wygraną w tych rozgrywkach. Za tydzień jeleniogórzan czeka bardzo trudna przeprawa, ponieważ w sobotę o 12.15 zagrają w Kamiennej Górze z Olimpią, która zajmuje 4. miejsce ww tabeli.

KKS Jelenia Góra - BKS Bobrzanie Bolesławiec 19:1 (8:0)

Gole:
1:0 - Szymek Nalewajczyk, 2:0 - Wojtek Świesiulski, 3:0 - Wojtek Świesiulski, 4:0 - Wowa Lewczuk, 5:0 - Szymek Nalewajczyk, 6:0 - Wojtek Świesiulski, 7:0 - Szymek Nalewajczyk, 8:0 - Marcin Woliński, 9:0 - Paweł Frankiewicz, 10:0 - Dawid Gil, 11:0 - Wojtek Świesiulski, 12:0 - Paweł Frankiewicz, 13:0 - Marcin Woliński, 14:0 - Dawid Gil, 14:1 - goście, 15:1 - Szymek Nalewajczyk, 16:1 - Wojtek Świesiulski, 17:1 - Szymek Nalewajczyk, 18:1 - Dawid Gil, 19:1 - Wojtek Świesiulski.

Skład: Kuba Jaworski - Piotr Leszczyński, Kamil Juszczyk, Kuba Winkel, Gabi Sowa - Wowa Lewczuk, Dawid Gil, Marcin Woliński, Paweł Frankiewicz - Szymek Nalewajczyk, Wojtek Świesiulski. Trener: Grzegorz Królikowski.